Marka Tescili

MARKA TESCİLİ

İşletme sahiplerinin yaptığı en büyük yanlışlık veya bilgiden eksikliğinden kaynaklanan umursamazlık, önce markayı ürünlerin ve hizmetlerin üzerinde kullanmaya başlayıp sonra tescil ettirmeye çalışmaktır. Fakat bu uygulama son derece yanlış ve tehlikeli bir tutumdur. Örneğin “Siz yeni bir ürün geliştirdiniz ve bu ürüne de gerçekten çok çarpıcı ve hoş bir marka buldunuz ve bu markayı ürünlerinizin üzerinde ve hizmetlerinizin tanıtımında kullanmaya başladınız. Ve gerçekten de umduğunuz gibi oldu ve ürününüz piyasada çok tutuldu. Ve gerçekten çok iyi satış rakamlarına ulaştınız ama markanızın tescilini sonraya bıraktınız. Daha sonra markanızı tescil ettirmek için Türk Patent Enstitüsüne gittiniz. Markanızı tescil ettirmek istiyorsunuz ama o da ne sizin markanız için tescil başvurusu yapılmış ya da sizin markanız kısa bir süre önce tescil ettirilmiş. İşte bütün emekleriniz boşa gitti.

 

MARKA TESCİL KONUSUNDA NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ ?

ÇÜNKÜ ;

Uzman Marka Vekillerimiz

  • Marka ve Patent konusunda uzmanlaşmış marka vekillerimiz ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
  • Marka Takibi ve İzleme

Tescilli Markanızın takibi ve izleme işlemini uzman kadromuz ile başarılı bir şekilde sağlamaktayız.

  • Satılık Markalar

Firmanız için yeni marka araştırması yapıyorsanız eğer sitemizdeki satılık markalar sayfamıza göz atabilirsiniz.

  • Ekibimiz

10 yıllık tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile marka , patent , faydalı model tescili vb konularda hizmet sağlamaktayız.

  • Uluslararası Marka Tescil

Markanızın uluslararası marka tescilini sağlayarak hem kendi ülkenizde hemde yurt dışı ülkelerinde markanızı korumanızı sağlıyoruz.

  • Müşteri Destek Paneli

Aklınızdaki soru ve sorunlarınız için bu sistemimizi kullanabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *